درباره ما


ایده اولیه تاسیس سایت راستین بازار توسط چند تن از مهندسین جوان نرم افزار و سخت افزار در سال 1384 ارائه شد. هدف اولیه راه اندازی سایت ، استفاده از پتانسیل های موجود در راستای افزایش قابلیت های ایران عزیز در این زمینه بود.پیاده سازی این ایده ها، در بازارِ نوپای تجارت الکترونیکِ ایران که بسیار از کشورهای توسعه یافته عقب تر بود، بیشتر به یک خیال می نمود اما با تلاش شبانه روزی همکاران راستین بازار، شرکت توانست اهداف طراحی شده خود را یک به یک محقق کند.سایت راستین بازار توانست با محقق نمودن اهداف زیر، رشد چند برابری  را نیز تجربه کند: 

  1. ایجاد شبکه گسترده فروش و خدمات پس از فروش محصولات شبکه در سراسر كشور
  2. ایجاد شبكه گسترده فعال فني با تكنسين هاي آموزش ديده در سراسر كشور
  3. مشاوره و اجراي راه حل هاي ارتباط اينترنتي
  4. مشاوره و اجراي سامانه هاي نرم افزاري امنيتي در سیستم های خانگي و تجاري
  5. طراحي و توليد نرم افزارهاي تخصصي در زمينه سامانه هاي مديريت ارتباط با مشتريان 
  6. ایجاد مركز تماس مشتريان و نرم افزار های مربوطه در زمينه فروش، فني، نظرسنجي و...

همانطور که عنوان شد سایت راستین بازار  با توجه به اهداف خود از طریق نمایندگان و عاملیت های متعهد کشوری به صورت با واسطه یا Back to back ( (B2Bبا مشتریان (End User) خود در تماس بوده است.


این سایت دارای گرافیکی ساده و نسبتا به روز شده و موتور سرچ مناسب برای پیدا کردن کالای مورد نظر می باشد. درمهم ترین رنکینگ جهانی که در سایت الکسا ثبت می شود، راستین بازار از زمان راه اندازی تا به حال، رشد بسیار شگفت انگیزی داشته است.


خدمات سایت عمدتا در سه زمینه است:

  1. بررسی و مقایسه محصولات
  2. معرفی خدمات و مشاوره فنی
  3. فروش محصول و ارسال آن


این فروشگاه با داشتن نمایندگی معتبر از برندها و خدمات می تواند قیمت تمام شده کمتری را در سایت ارائه دهد. محصولاتی چون وایمکس مببین نت و زیر ساخت نرم افزاری آن، مودم های ADSL، مودم های همراه3G  و 4G،  در راستین بازار ارائه شده است .سایت دارای چت آنلاین بوده که با ورود کاربر به سایت فعال می شود. همچنین فروشگاه اینترنتی راستین بازار، ضمانت پایین ترین قیمت را به مشتریان می دهد و در صورت ارائه دلایل قابل قبول توسط مشتری، مبلغ اختلاف قیمت نسبت به سایر منابع به مشتری مسترد می گردد. در راستین بازار فروش محصولات و خدمات طرح مبین نت به صورت فراگیر است و این فروشگاه اینترنتی نماینده رسمی مبین نت می باشد. مشتریان برای استفاده از خدمات راستین بازار می توانند در سایت ثبت نام کرده و از خدمات مشترکین و هواداران استفاده نمایند.